ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob med kompass 14456353
nr 1445 6353
Jordglob med kompass
på fot. Sekelskifte 1900, "Erd Globus, Ludw. Jul. Meymann, Berlin", Höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:05:52
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
6
600 kr
7
700 kr
8
800 kr